Тренер з бойового гопака і солдат тероборони. Згадаймо Івана Підгурського.


Українці вшанували пам'ять Івана Підгурського, загиблого у зоні війни
Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять усіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Нині згадаємо Івана Підгурського.
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Іван Підгурський (позивний Сірко) з побратимами потрапили під мінометний обстріл. Від отриманих травм чоловік загинув. Це сталося 15 липня 2023 року поблизу міста Бахмут.
Іван Підгурський народився 25 квітня 1980 року у селі Цигани на Тернопільщині. Він мав фах столяра і закінчив Львівський університет фізкультури і спорту. Працював вчителем у школі та викладав бойовий гопак.
Після переїзду до Чернівців він заснував першу школу бойового гопака. Зараз школа носить його ім'я. Іван Підгурський був активним прихильником українського гопаку і поширював патріотичні ідеї серед молоді.
Іван Підгурський був фанатично закоханий у свою справу. Він навчав учнів, возив їх на змагання і торжества. Він виховав ціле покоління дітей, які тепер також займаються бойовим гопаком.
Іван зустрів свою дружину Карину у соціальних мережах. Вони одружилися і народили трьох дітей. Карина розповідає, що Іван завжди був прямим, вольовим і завжди йшов до своєї мети. Вони разом планували майбутнє, але війна забрала у них іншу долю.
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Іван Підгурський з побратимами потрапили під мінометний обстріл. Від отриманих травм чоловік загинув. Це сталося 15 липня 2023 року.
Іван Підгурський похований у Чернівцях на кладовищі у мікрорайоні Ленківці. У Чернівцях вулицю та провулок Остапа Вільшини перейменували на його честь.
Читайте також
- Українця знайдено мертвим у Польщі: стали відомі деталі трагедії
- Перша недільна проповідь Папи Лева XIV. Що було сказано про Україну
- Нардепи показали своїх мам та розчулили сімейними історіями (фото)
- Фотоапарати, мотоцикли, магнітофони... Історик розповів, яку техніку отримали українців завдяки репараціям після Другої світової
- «Укрзалізниця» перейменувала поїзди на імена залізничниць, чиї діти захищають Україну
- Папа Лев XIV виклав бачення свого правління та назвав штучний інтелект головним викликом людства