"Школа офлайн": як зміниться навчання українських школярів з 2025 року.


Міністерство освіти і науки України впроваджує зміни до положень комплексної політики "Школа офлайн"
Оновлені положення комплексної політики "Школа офлайн" мають сприяти поліпшенню навчального процесу у складних умовах для учнів на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), за кордоном та у місцях тимчасового перебування.
Для учнів на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) запроваджується дистанційне навчання в українських школах. Кожен учень матиме вчителя, який створить індивідуальний навчальний план, що дозволить навчатися на зручному графіку. Завантаження буде залежати від віку: 5 годин для початкової школи, 8 годин для середньої та 12 годин для старшої школи.
Учні, які залишили свої будинки, зможуть відвідувати школи в місці фактичного перебування з 1 вересня 2025 року. У разі відсутності вільних місць у місцевих школах, вони матимуть можливість продовжити дистанційне навчання у попередніх закладах.
З 1 вересня 2025 року, українські діти за кордоном зможуть отримати доступ до дистанційної освіти в українських класах з україномовним компонентом. Вони зможуть вивчати предмети, яких немає у закордонних школах, наприклад, українську мову, літературу та історію України.
Міністерство освіти також встановило критерії функціонування дистанційних шкіл та класів. Зокрема, класи повинні мати не менше 20 учнів, існувати класи для всіх років навчання та проводитися синхронне навчання з використанням цифрових інструментів.
Зазначимо, що в Україні відбудуться суттєві зміни у дошкільній освіті. Суть реформи була описана раніше.
Читайте також
- Гетманцев спрогнозував дефіцит платіжних операцій цьогоріч
- Київстар знизив вартість тарифів для абонентів — хто має знижки
- Види іноземних банкнот — яку валюту українці знаходять у гаманцях
- Останнє попередження — що зміниться для ФОП з 1 серпня
- Українцям доступні бюджетні яйця — де можна багато заощадити
- єОселя — хто не може претендувати на доступне кредитування