Міноборони розробило нову модель оборонного менеджменту.


Міністерство оборони України створило нову модель процесу планування, програмування, бюджетування та виконання під назвою Planning, Programming, Budgeting & Execution (Планування, Програмування, Бюджетування та Виконання). Її головна мета - допомогти в прийнятті обґрунтованих управлінських рішень у сфері оборони.
За інформацією міністерства, пілотна реалізація нової моделі буде проведена на основі конкретного виду військ Збройних сил України до кінця 2025 року. Після змін в законодавстві, ця модель планується розповсюдити на всі складові Збройних сил.
Цей новий підхід передбачає планування розвитку і підтримки можливостей Збройних сил України, а в подальшому - і інших складових Сил оборони - на середньо- (5 років) і довгострокову (10 років) перспективи.
Основними аспектами цієї моделі є чіткий розподіл витрат за ключовими напрямами за допомогою багатокритеріального аналізу розвитку оборонних можливостей. Цей аналіз використовується для визначення вартості кожної можливості з урахуванням реальних ресурсів. Також визначаються життєві цикли та ефективність озброєнь і військової техніки для кожного виду військ Збройних сил.
"У процесі вдосконалення системи оборонного управління наше завдання полягає в озброєнні новими ефективними методиками, синхронізації та отриманні взаємодії з нашими закордонними партнерами у застосуванні прогресивних процесів планування. Використовуючи нові аналітичні інструменти, ми формуємо чітке бачення перспектив можливостей українських військ на майбутніх етапах розвитку", - зазначив перший заступник міністра оборони, генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
Читайте також
- "Повертаємо наших додому": Зеленський оголосив про звільнення 390 українців з полону
- Перший етап обміну «1000 на 1000»: Україна повернула з полону РФ 390 осіб
- Поліція розповіла, скільки зброї задекларували українці
- Українці подали майже 11 тисяч анкет на зниклих безвісти осіб
- Росія активно засилає ДРГ на Сумщину для мінування та розвідки
- ISW: Росія планує захопити Суми, але не має для цього достатньо сил